Matkassa er ny matleverandør til Fjellhammer IL – Fjellhammer

Matkassa er ny matleverandør til Fjellhammer IL

Fjellhammer IL ønsker Matkassa velkommen som sølvpartner og klubbens offisielle matleverandør frem til 2024. 

Det er veldig fint at få en avtale i boks med Matkassa som skal levere mat til Fjellhammer loungen, våre lag, cuper, samlinger og besøkende lag, sier Kalle.

Matkassa sier:

Vi er stolte av å kunne være med å bidra til klubbens økende fokus på treningsmat inn mot elitegruppene i klubben. Et økt fokus på næringsrik mat er med på å korte ned restitusjonstid og øke prestasjonene. Et sunt og godt kosthold er viktig, men så må det selvfølgelig smake godt. Det kommer flere sunne alternativ i Fjellhammer-Kiosken så vel som tilbud til medlemmene i klubben. Sammen med Fjellhammer skal vi i Matkassa være fremoverlent og gi gass. 

Vi gleder oss til fortsettelsen med Matkassa på laget!