Forhåndsomtale Fjellhammer – Kristiansand – Fjellhammer

Forhåndsomtale Fjellhammer – Kristiansand

Søndag er det klart for siste hjemmekamp i PLAYOFF. Kristiansand kommer på besøk til Lørenskoghallen kl.17:00.

Tabellen før kamp
Før søndagens kamp ser tabellen slik ut:
KRS – 4poeng
Fjellhammer – 3poeng
Haslum – 2poeng

Når de to siste kampene gjenstår er det ekstremt tett og jevnt. Akkurat som forventer på forhånd. Alle kampene som har blitt spilt har blitt avgjort med 2 mål eller mindre. Det har vært stor spenning i alle kamper og dette tror vi vil fortsette i de siste kampene.

Forrige kamp

Sist vi spilte mot KRS endte det 24-24 i Kristiansand. En kamp som KRS ledet med noen få mål i hele kampen, men gutta ga aldri opp og kjempet til seg 1 poeng i sluttminuttene.

FOTO: Harald Gründel

Etter kamp syntes vi fortsatt at vi ikke hadde prestert opp vårt mot beste og har enda mer å gå på. Dette håper vi virkelig at vi får ut nå til søndag. Vi vil vise til publikum at vi hører hjemme i Rema 1000-ligaen!

Årets siste hjemmekamp

Ved seier på søndag vet vi med sikkerhet at dette blir sesongens siste seriekamp. Derfor har vi lyst til å fylle hallen og farge den grønn. Gutta kommer til å trenge DIN støtte for å sikre plassen i Rema 1000-ligaen. Uten publikum kan vi ikke prestere på det høyeste nivået. Dere hjelper oss opp og frem.

Vi gleder oss til kamp og håper å se mange av dere i hallen! Gutta lover god underholdning og masse spenning. Dette blir moro!

Slik kan du sikre deg billett til årets siste hjemmekamp

Vi anbefaler at du bruker klubbens App, det er den enkleste måten å skaffe seg billetter på!
App:
https://fjellhammer.woow.no/goToAPP?bm=417 (Appen må være lastet ned)
Har du ikke klubbens App? Søk på #klubbnavn» i AppStore/Google Play og last den ned nå!

Nett:
https://fjellhammer.woow.no/#!/match/buy/417

Møtt opp i hallen og hjelp gutta til seier. Vi sees i hallen!