Billettsalg Fjellhammer – Kolstad – Fjellhammer

Billettsalg Fjellhammer – Kolstad

Søndag 27.mars kommer Kolstad og tidligere landslagstrener Christian Berge på besøk til Lørenskoghallen!

Kolstad satser som kjent enormt de neste sesongene og dette beviste de for noen uker siden da de kjøpte ut Christian Berge fra sin kontrakt med håndballforbundet. Kolstad er i kamp om den siste medaljen i året seriespill og har virkelig fått fart på mannskapet etter julepausen.

Vi kjemper med nebb og klør om den siste sluttspillplassen og 2 poeng er det eneste som gjelder. Sist vi møtte Kolstad vant de fullt fortjent i Trondheim. Vi har ekstremt lyst til å revansjere den dårlige kampen fra i høst. Dette er årets siste hjemmekamp i seriespillet. Denne kampen vil du virkelig ikke gå glipp av!

Vi gleder oss til en ny hjemmekamp og har lyst til å se nettopp DEG i hallen! Møt opp og støtt oss i denne viktige kampen.

Det lønner seg å være tidlig ute med å sikre seg billett!

Dette vil vi gjenskape mot Kolstad den 27.mars!

Slik kan du sikre deg billett til årets siste hjemmekamp

Vi anbefaler at du bruker klubbens App, det er den enkleste måten å skaffe seg billetter på!

App:
 https://fjellhammer.woow.no/goToAPP?bm=393  (Appen må være lastet ned)
Har du ikke klubbens App? Søk på #klubbnavn» i AppStore/Google Play og last den ned nå!

Nett:
https://fjellhammer.woow.no/#!/match/buy/393