Billettsalget til Fjellhammer – Halden er åpnet – Fjellhammer

Billettsalget til Fjellhammer – Halden er åpnet

Billettsalget til årets siste kamp er nå åpnet. Kampstart er tirsdag 21.desember kl 18:30.
I januar er det landslagspause for gutta, så dette er siste hjemmekamp før februar -22.

På bakgrunn av de nye corona-tiltakene har vi bare mulighet til å ha 50 tilskuere. Dette er selvfølgelig kjedelig, men også forståelig med tanke på dagens situasjon. Med kun 50 plasser tilgjengelig, lønner det seg å være tidlig ute!

Gutta trenger all den støtten de kan få i årets siste hjemmekamp. Halden ligger bare 3 poeng foran oss og vi er revansjelystne etter det forsmedelige tapet i Remmenhallen i høst. Derfor blir publikums støtte viktig i denne kampen.

Slik sikrer du deg billett til kampen:

Vi anbefaler at du bruker klubbens App, det er den enkleste måten å skaffe seg billetter på!

App: https://fjellhammer.woow.no/goToAPP?bm=385 (Appen må være lastet ned)
Har du ikke klubbens App? Søk på #klubbnavn» i AppStore/Google Play og last den ned nå!

Nett: https://fjellhammer.woow.no/#!/match/buy/385