Restriksjoner til søndagens kamp – Fjellhammer

Restriksjoner til søndagens kamp

I går kom den kjedelige nyheten om at vi kun kan ha 120 tilskuere til søndagens kamp mot Bækkelaget.

Dette er selvfølgelig kjedelig etter at det endelig åpnet for fulle tribuner i høst. Vi har fått noen skikkelig kule kamper i høst, men slik blir det dessverre ikke i de to siste hjemmekampene før jul. De 120 som kommer må lage masse liv!

Det er allerede blitt kjøpt noen billetter, så det er per nå bare 64 billetter igjen. Alle som skal på kamp MÅ kjøpe billett på forhånd. På bakgrunn av restriksjonene vil det ikke være mulig å bruke noe form for frikort. Hvis du skal ha billett til kampen må du være rask. De siste billettene vil mest sannsynlig forsvinne fort.

Billetter kjøper du i appen eller på hjemmesiden.

Vi må gjøre det beste ut av situasjonen og håpe at ting er bedre etter oppholdet i januar. Selv bare 120 stykker kan lage masse bråk og hjelpe gutta i kampen om 2 poeng! Avkast er kl.18:00.

Slik kan du sikre deg billett til kamp

Vi anbefaler at du bruker klubbens App, det er den enkleste måten å skaffe seg billetter på!

App:
https://fjellhammer.woow.no/goToAPP?bm=383(Appen må være lastet ned)
Har du ikke klubbens App? Søk på #klubbnavn» i AppStore/Google Play og last den ned nå!

Nett:
https://fjellhammer.woow.no/#!/match/buy/383