Billettsalget til kampen mot BSK er nå åpent – Fjellhammer

Billettsalget til kampen mot BSK er nå åpent

Søndag 12.desember kl.18:00 kommer BSK på besøk til Lørenskoghallen.

Dette vil være den nest siste hjemmekampen før jul. Etter gårsdagens seier mot Bergen ligger vi kun poenget bak søndagens motstander. BSK innehar også den siste sluttspillplassen. Det vil igjen bli en jevnt og tett kamp, som det ofte blir for vår del!

Vi er klare for å gi alt for 2 nye poeng. Ingenting hadde smakt bedre! For å klare dette vil vi trenge DIN støtte fra tribunen. Gutta spiller bedre på banen med stor støtte fra tribunen. Det har vi sett i flere av årets kamper. Ta deg 2 timer pause fra julegaveshopping og kom for å se en god håndballkamp. Vi trenger din støtte! Håper vi sees i hallen.

Slik kan du sikre deg billett til kamp

Vi anbefaler at du bruker klubbens App, det er den enkleste måten å skaffe seg billetter på!

App:
https://fjellhammer.woow.no/goToAPP?bm=383(Appen må være lastet ned)
Har du ikke klubbens App? Søk på #klubbnavn» i AppStore/Google Play og last den ned nå!

Nett:
https://fjellhammer.woow.no/#!/match/buy/383