Billettsalg Fjellhammer IL – Haslum HK – Fjellhammer

Billettsalg Fjellhammer IL – Haslum HK

Onsdag 17.11 kl.12:00 åpner billettsalget til herrelaget sin neste hjemmekamp.

Det er Haslum som kommer på besøk til Lørenskoghallen onsdag.24.11. Haslum ligger per dags dato på en 11.plass på tabellen. Før de møter oss neste uke skal de spille hjemmekamp mot Tønsberg Nøtterøy. Så deres tabellposisjon kan forandre seg innen den tid.

Herrelaget kommer fra en sterk borteseier mot Kristiansand Topphåndball. Det ble jevnt hele veien inn, men Hermann Gjekstad avgjorde som kjent kampen i siste sekund fra straffemerket. Denne seieren smakte utrolig godt og gjorde at vi byttet plass med Kristiansand på tabellen. Vi innehar nå den siste sluttspillplassen.

Sist Haslum var på besøk i Lørenskoghallen ble det seier til oss. Vi vant med sifrene 34-28. Haslum har garantert lyst til å revansjere denne kampen. Dette vil bli en utrolig viktig og spennende kamp, hvor begge lagene har trua på 2 poeng.

Vi trenger all støtten fra tribunen for å fortsette den gode formen! Håper vi sees i hallen.

Slik kan du sikre deg billett til kamp

Vi anbefaler at du bruker klubbens App, det er den enkleste måten å skaffe seg billetter på!

App:
https://fjellhammer.woow.no/goToAPP?bm=380(Appen må være lastet ned)
Har du ikke klubbens App? Søk på #klubbnavn» i AppStore/Google Play og last den ned nå!

Nett:
 https://fjellhammer.woow.no/#!/match/buy/380