Forhåndsomtale Fjellhammer – Elverum – Fjellhammer

Forhåndsomtale Fjellhammer – Elverum

Søndag kommer serieleder Elverum på besøk til Lørenskoghallen.

Elverum står med 8 seiere av 8 mulige. De har også prestert veldig godt i årets Champions League. På lørdag slo de Tønsberg Nøtterøy med sifrene 42-31. Før de kommer til Lørenskoghallen skal de spille Champions League kamp mot Brest torsdag kveld. Elverum scorer massevis av mål og i NM kampen mot Runar puttet de ballen i mål hele 50 ganger. Fjellhammer gutta må virkelig stå godt bakover for at vi skal kunne tukte Elverum. Det er den soleklare seriefavoritten som kommer på besøk. I de tidligere kampene vi har spilt mot Elverum har vi hengt godt med i starten før vi har falt av utover i kampen.

For vår del kommer vi fra en veldig sterk borteseier mot ØIF Arendal. Det var en seier som virkelig smakte godt. Gutta har lyst til å gi Elverum en tøff kamp om poengene. Ingen kamp er vunnet på forhånd! Det skal alltid spilles 60 minutter med håndball før poengene deles ut. Vi har slått både Drammen og ØIF så langt i årets sesong. Vi liker å spille mot de lagene som er tippet i toppen av tabellen. Det blir ikke bedre enn å bryne seg mot de beste lagene i landet. Gutta gleder seg enormt til kamp og skal gi alt for 2 poeng!

Vi håper så mange som mulig tar turen til Lørenskoghallen og gir gutta den støtten de fortjener!

Slik kan du sikre deg billett til kamp

Vi anbefaler at du bruker klubbens App, det er den enkleste måten å skaffe seg billetter på!

App:
https://fjellhammer.woow.no/goToAPP?bm=378 (Appen må være lastet ned)
Har du ikke klubbens App? Søk på #klubbnavn» i AppStore/Google Play og last den ned nå!

Nett:
https://fjellhammer.woow.no/#!/match/buy/378